Arenda oma potentsiaali Tallinna Tehnikaülikooli magistriõppes
 
Tallinna Tehnikaülikool ootab kõiki huvilisi jätkama oma õpinguid TalTechi magistriõppes! Paljudesse tehnikaülikooli õppekavadesse on moel või teisel integreeritud ka vesiniku teemad – seda paljudel inseneeria kavadel, aga ka loodusteaduskonnas. Vastuvõtt Tallinna Tehnikaülikooli on avatud!

Miks magister?

Magistriõpe annab su karjäärile tõelise hoo sisse ja võimaluse töö kõrvalt õppides kujuneda hästi tasustatud eksperdiks. Vahe bakalaureuse ja magistrikraadiga teenitava tasu vahel võib vastavalt sektorile olla mitmekordne.

Omandatavad teadmised tõstavad sinu väärtust tulevase või praeguse tööandja juures ning võimaldavad võtta vastu suuremaid väljakutsed. Teatud suurprojekte ei saagi ilma kraadita juhtida.

Hindamatu väärtusena saad tehnikaülikooli rahvusvahelises keskkonnas lisaks maailmatasemel haridusele luua ka oma isikliku globaalse võrgustiku, mida oma karjääri kasuks rakendada.

Kuidas kandideerida?

Kandideerida saad inseneri-, IT-, loodus– ja majandusteaduskonna ning mereakadeemia õppekavadele. Lisaks Tallinnale saab tehnikaülikoolis õppida Virumaa, Tartu ja Kuressaare kolledžites. Kokku avab Tallinna Tehnikaülikool sügisel 42 magistrikava.

Avaldus magistrisse tasub esitada juba varakult, sest kui bakalaureusediplom on juba käes, saab tingimuste täitmisel kutse tulla ülikooli õppima juba kevadel.

Iga sisseastuja saab esitada kuni kaks avaldust. Avaldusi saab esitada läbi sisseastumise infosüsteemi SAIS 3. juuli keskpäevani.

Tallinna Tehnikaülikooli õppimisvõimalustega saab tutvuda: taltech.ee/tulevik.

Tule karjääriseminarile!

Kui huvitud edasiõppimise võimalustest, siis tasub mõelda, mis edasi. Üks võimalus oma potentsiaali arendada on jätkata õpinguid TalTechi magistrantuuris. Tule 18. aprillil karjääriseminarile „Magistriks? Magistriks!“, et koguda kaalukaid argumente, mida ja miks õppida ning 2. mail magistriõppe vastuvõtutingimuste infotundi, et kuulda nii sisseastumisest kui ka uurida lisa teaduskondadelt.

Vaata lähemalt ja registreeru